Skip to content Skip to navigation

Buradasınız

Sahibi TÜBİTAK Adına Başkan

Prof. Dr. Hasan Mandal

 

Genel Yayın Yönetmeni ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Doç. Dr. Rukiye Dilli (rukiye.dilli@tubitak.gov.tr)

 

Yayın Yönetmeni

Dr. Özlem Kılıç Ekici (ozlem.ekici@tubitak.gov.tr)

 

Yayın Danışma Kurulu

Doç. Dr. Emine Adadan

Bekir Çengelci

Doç. Dr. Bircan Kayaaslan

Doç. Dr. Lokman Kuzu

Prof. Dr. Faruk Soydugan

Prof. Dr. Abdurrahman Muhammed Uludağ

 

Yazı-Araştırma ve Editörler

Dr. Özlem Ak (Tıp ve Sağlık Bilimleri) (ozlem.ak@tubitak.gov.tr)

Alp Akoğlu (alp.akoglu@tubitak.gov.tr)

Dr. Tuncay Baydemir (Temel Bilimler ve Teknoloji) (tuncay.baydemir@tubitak.gov.tr)

Dr. Şahin İdin (sahin.idin@tubitak.gov.tr)

Dr. Bülent Gözcelioğlu (bulent.gozcelioglu@tubitak.gov.tr)

Dr. Mahir E. Ocak (Fiziksel Bilimler) (mahir.ocak@tubitak.gov.tr)

Dr. Tuba Sarıgül (Temel Bilimler) (tuba.sarigul@tubitak.gov.tr)

İlay Çelik Sezer (Yaşam Bilimleri) (ilay.celik@tubitak.gov.tr)

 

Redaksiyon

Nurulhude Baykal (nurulhude.baykal@tubitak.gov.tr)

Mehmet Sığırcı (mehmet.sigirci@tubitak.gov.tr)

 

Grafik Tasarım

Ödül Evren Töngür (odul.tongur@tubitak.gov.tr)

Hüseyin Diker (huseyin.diker@tubitak.gov.tr)

 

Çizer

Erhan Balıkçı (erhan.balikci@tubitak.gov.tr)

 

Video, Animasyon, Web ve E-dergi

Selim Özden (selim.ozden@tubitak.gov.tr)

 

Teknik Yönetmen 

Sadi Atılgan (sadi.atilgan@tubitak.gov.tr)

 

Mali Yönetmen

Adem Polat (adem.polat@tubitak.gov.tr)

 

İdari Hizmetler

Nahide Soytürk (nahide.soyturk@tubitak.gov.tr)

 

Yazışma Adresi

Bilim ve Teknik Dergisi Kavaklıdere Mahallesi Esat Caddesi TÜBİTAK Ek Hizmet Binası No: 6 06680 Çankaya ANKARA

Tel (312) 298 95 24

Faks (312) 428 32 40

bteknik@tubitak.gov.tr

 

Abone İlişkileri

www.tubitakdergileri.com.tr

(312) 222 83 99

abone@tubitak.gov.tr

 

ISSN 977-1300-3380

Fiyatı 7 TL - Yurtdışı Fiyatı 5 Euro

Yayınlarımız